KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 12847058
nr 1284 7058
Pär Gunnar Thelander
(f. 1936), Sverige
Färgetsning, "Händer". EA-upplaga (Épreuve d’artiste). Signerad. Motivet: 49x63 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
500 kr
måndag 28 oktober 2019
kl 18:13:59
300 kr
400 kr
500 kr
Pär Gunnar Thelander
Läs mer om Pär Gunnar Thelander